Hastane, Okul, Sosyal Tesis, Stad, Park vs enerji nereye gerekiyorsa her türlü hesaplamaları yaparak uygulama projeleri çizer imalatı yaparız.


Tarımsal Elektrik Elektrik Çözümleri

Mahsüllerinizin suya mı ihtiyacı var, yakınınızda elektrik yok mu ? dert etmeyin. Sizin için gerekli müsaadeler çıkartılıp, projelendirilip size en uygun çözümler için gerekirse enerji nakil hattı projelendirilmesi ve imalatı yapar tarlanızın yani başına enerjiyi getiririz .

Mahsülleriniz  sulanmaya hazır…


Konut Elektrik Çözümleri

Konutların ihtiyacı olan enerjinin nereden ne şekilde geleceği konusunda gerekli müsadeler  altyapı projeler çevre aydınlatma projeler gerekirse trafo projelerini yapar, projeler doğrultusunda  gerekli altyapı kablo trafo imalatı vs Tesis imalatını yapar, anahtar teslim çözümler sunarız.

Artık evinizde güvenle oturabilirsiniz…


Ticari Yapı Elektrik Çözümleri

Ticaret yaparken iş yerinize güç ilavesi veya yeni güç ihtiyacı için gerekli gücü sağlamak ve bu aşamada gereken kompanzasyon vs ne ihtiyacınız varsa projelendirir ‘ tesisinizi kuvvetlendirir’ pano ,kablo imalatını yapar. Kompanzasyon panosunu ceza gelmeyecek şekilde dizayn eder ve garanti eder. İlgili işletme onay ve kabullerini yaptırıp anahtar teslim çözümler üretiriz.

Size kalan mı ? Bol kazançlar dileriz…


Sanayi Elektrik Çözümleri

Tesisinizin  ihtiyacı olan enerji için gerekli her türlü hesaplamaları yaparak , en uygun  çözümü ekonomik , mevzuata uygun  , gerekli alt yapı ,trafo vs ne gerekiyorsa  projelendiririz, ilgili işletmelerle sizin yerinize her türlü görüşmeleri yaparak tesisinizin imalatını yapar anahtar teslim çözümler sunarız .

Size kalan tesisinizin düğmesine basıp keyfinize bakmanız….!