Biz Kimiz

Proje, Uygulama ve Danışmanlık hizmetlerinin tümünü mühendislik bilinci ile yerine getirmektedir.2000 yılında elektrik ofisi olarak ticari hayata başlayan firmamız hızlıca kendini geliştirip büyümektedir.

Kuantum Elektrik Vizyonu:

Teknolojideki hızlı değişim ve dönüşümün farkında olup gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz.Böylece, geçmişten gelen tecrübelerimizi günümüzdeki yeniliklerle birleştirip hizmetlerimize yansıtıyoruz.Bu bağlamda kendimizi görmek istediğimiz nokta: Bugün ve gelecekte yaptığı işler ile takdir edilen ve bilinen firmalar arasında yer almaktır.

Kuantum Elektrik Misyonu:

Üstlendiğimiz iş konularında tedaylı analiz ile işe başlarız. Yerinde yaptığımız etütler ile ihtiyaç duyulan gücü ve yapılacak işin boyutunu belirleriz. İlgili kurumlardan resmi müsaadeler alırız.Fiyat, Kalite ve güvenlik ilkelerinden ödün vermeden optimum çözümler üreterek tesisin projesini hazırlarız. Uzman, teknik kadromuzla montajlama ve mühendislik hizmetleri veririz.

Bina ve Direk Tipi Trafo tesisleri,
O.G. ve A.G Enerji Nakil hatları,
Fabrika Elektrik Tesisatları,
Binalarda her türlü İç ve Dış Aydınlatma,
Ölçü,Dağıtım ve Kumanda Panoları,
Bus-bar uygulamaları (Kuvvet ve Aydınlatma)
Topraklama ve Paratoner Tesisi
UPS,
Jeneratör,
Sanayi Sitesi Elektrik Altyapı uygulamaları,
Topraklama Ölçümü ve İç Tesisat Kontrolü,
Termal Kamera Ölçümleri
Otra Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu,
Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri,
Ev Otomasyonu,
Yangın algılama,
Data -Telefon ve Televizyon tesisatı, konularında tecrübe ve gelecek öngörümüz’le, iş ve meslek ahlakından ödün vermeden hizmetinizdeyiz.

Kuantum Elektrik Değerleri;

Güvenilirlik – Dürüstlük : Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza karşı dürüst olmak, vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti : Müşterilerimizle yıllara yayılı bir beğeni ve dostluk sürdürmek istiyoruz.Bunun için de müşterilerimizin beklentilerini dinleyip, ihtiyaçları noktasında tam bilgilendiriyor.Sağlam ve sorunsuz bir elektrik altyapısı için ekonomik çözümler sunuyoruz..

Sürekli Öğrenme ve Gelişme : Hızla gelişen dünyamızda teknik bilgi ve yönetimsel becerilerimizi geliştiriyoruz.Eğitim, Fuar, Teknolojik ürün tanıtım ve teknik gezilere katılarak bilgilerimizi güncelliyoruz.Teknolojiyi insanlığın gelişimi için uygulamak Çözüm üretmek, ve geliştirmek için var olmak bilinci ile yaşıyoruz.

Kalite ve Sonuç Odaklılık : Yenilikçilik ve Girişimcilik ruhunu ortaya çıkartarak; yeni fikirleri, yeni sistemleri, sahipleniriz.Yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında oluruz.

Ekip Çalışması : Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan ‘ istek ‘ enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.

Tüm paydaşlarımızla uyum ve iş birliği içerisinde ‘BİZ’ ruhuyla çalışırız…

Sosyal Sorumluluk Bilinci : Birlikte yaşadığımız insanların, yaşam kalitesini arttırmak için sosyal sorumluluklarımızın farkındayız.

Faaliyetlerimizi; ekonomik gelişim, çevreyi koruma ve sosyal eşitlik çerçevesinde yürütmekteyiz.

Tecrübelerimizi; stajyer öğrenciler ve genç meslektaşlarımızla paylaşmaktan çekinmeyiz.

Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığına inanırız.

Böylece ülkemizde bilgili nesiller yetişmesine katkı sağlarız.