Endüstriyel kurum ve kuruluşların elektrik sistemlerinin periyodik bakım, kontrol ve takip işleri için konusunda uzman ekibimizle çözüm olmaya devam ediyoruz. Elektriksel Planlı Bakım Sözleşmesi yaptığımız işletmelerimiz ile sözleşme ardından hizmet ekiplerimiz Planlı Bakım Sözleşmesi yaptığımız tüm endüstriyel işletmelerin kesintisiz üretimle çalışmalarına devam etmeleri için çözümler sunuyor. Elektriksel Planlı Bakım Sözleşmesi kapsamında, tüm tesisa ait elektrik sistemleri ve bu sistemlere ait Orta Gerilim Tesislerinde işletme sorumluluğu, elektrik tesisatı planlı bakımı, elektrik tesisatı kontrolü, elektrik tesisatı ölçümü, elektrik tesisatı testi ve elektrik tesisatı arızalarını genel analizi ve değerlendirme / iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Bir tesisin devamlılığında en önemli husus olan elektrik ihtiyacının kesintisiz işleyişi için konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize elektrik planlı bakım ve kontrollerin yanı sıra periyodik pano kontrol, jeneratör bakımı, trafo bakımı, elektrik tesisat bakım ve iyileştirmeleri ile takip ve servis hizmetleri de sunmaktayız. Topraklama tesisat kontrolü, paratoner tesisat kontrolü ve bakımı, termal kamera kontrol ve ölçme değerlendirme çalışmaları, aydınlatma tesisatı kontrolleri ve ölçümü, trafo ve trafo odası genel bakım ve kontrolü, ölçümü ve raporlaması.. Özellikle farklı zamanlarda meydana gelebilecek elektrik arıza ve elektriksel sorunlarınız için tüm elektrik tesisatınızı koruma altına alıyoruz. Konuyla ilgili standartlara uygun ve ekonomik şekillerde çözümler sunduğumuz planlı bakım hizmetlerimizde ayrıca tesisinize uygun/özel ihtiyaç duyabileceğiniz elektrik pano ve malzemeleri için de farklı çözümler sunmaktayız. Planlı bakım ve pano, elektrik tesisatı, jeneratör, trafo, paratoner, elektrik makineleri, elektrik motorları vb. takip ve kontrolleri yapılacak protokol gereğince planlı çalışmaya başlanmaktadır. Yine bu bağlamda tesislere harici elektriksel arıza/servis vb. giderlerin önüne geçmeleri de sağlanmaktadır.

Özellikle farklı zamanlarda meydana gelebilecek elektrik arıza ve elektriksel sorunlarınız için tüm elektrik tesisatınızı koruma altına alıyoruz. Konuyla ilgili standartlara uygun ve ekonomik şekillerde çözümler sunduğumuz planlı bakım hizmetlerimizde ayrıca tesisinize uygun/özel ihtiyaç duyabileceğiniz elektrik pano ve malzemeleri için de farklı çözümler sunmaktayız. Planlı Bakım hizmetleri kapsamında elektrik panoları, elektrik tesisatı, jeneratör, trafo, paratoner, yıldırımdan korunma tesisatı, elektrik makineleri, kompanzasyon panosu, röle vb. takip ve kontrolleri taraflar arasında yapılacak sözleşme gereğince planlı çalışmaya başlanmaktadır. Yine bu bağlamda tesislere harici elektriksel arıza/servis vb. giderlerin önüne geçmeleri de sağlanmaktadır.

KUANTUM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK, sanayi tesisleri, oteller, hastaneler, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri / avmler, kimya tesisleri, akaryakıt tesisleri, tersaneler, havaalanı vb farklı endüstriyel kurum ve kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, elektrik topraklama tesisatı ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, aydınlık şiddeti ölçümü (aydınlık seviyesi ölçümü – aydınlatma ölçümü), termal kamera ölçümü, trafo bakımı, gürültü ölçümü, katodik koruma ölçümü, elektrik pano ve sistemleri analizi vb. periyodik kontroller yapmaktadır. Ayrıca proje ve hizmetlerinin yelpazesini enerji yönetimi danışmanlığı ve elektrik sistem tasarrufu konularında tecrübeli Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) kayıtlı Müşavir Elektrik Mühendisleriyle daha da genişletmektedir.


Elektrik Tesisatı Bakımı | Elektriksel Planlı Bakım Hizmetleri | Elektrik Tesisat Bakımı | Elektrik Tesisatlarının Planlı Bakımı | Elektrik Sistem Bakımı | Elektrik Sistemleri Bakımı | Elektrik Tesisat Kontrolü | Elektrik Test Kontrolleri | Endüstriyel Elektrik Tesisatı Bakım Kontrol Hizmetleri