Orta Gerilim ve Alçak Gerilim güç, dağıtım ve kompanzasyon panelleri – panoları, endüstriyel tesislerin / fabrikaların elektrik tesisatları planlama ve montajı, aydınlatma sistemleri, enstrüman montajlarını yapmaktayız. Trafo OG İşletme sorumluluğu hizmetleri (Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliğine uygun trafo SMM hizmetleri – yüksek gerilim işletmesi), Elektrik Mühendislerimiz tarafından üstlenilmektedir. EMO Elektrik Mühendisleri Odası tarafından tescilli bürolarımızda faaliyetlerini sürdüren İş Güvenliği Uzmanı SMM – Müşavir Elektrik Mühendislerimiz tarafından yıl sonuna kadar geçerli olmak üzere Elektrik 1kV üstü ve 1kV altı Tesisler SMM Belgesi ve İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgeleri ile EMO onaylı sözleşme ile üstlenilmektedir. Trafo bakımı, trafo arıza servis hizmetleri, trafo topraklama ölçümleri, trafo termal kamera ölçümü, trafo harmonik analizleri, trafo iş güvenliği yönetimi, (trafo ve YG kaynaklı yangın riskleri, elektrik kazaları, akım kapılma, kısa devre durumları, hata akımları, trafo patlaması vb gibi iş güvenliği tedbirleri ile) işletme sormlusu Elektrik Mühendisi kadromuz tarafından danışmanlık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Elektrik kuvvetli akım tesislerinde EKAT yüksek gerilim işletme sorumluluğu sözleşmesi taleplerine EMO içeriğindeki uygun ekonomik fiyat listesi ile 2018 yılı en az ücret tanımlarına uygun destek sağlanmaktayız.

EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) kayıtlı, uzman ve tecrübeli SMM (Serbest Mühendis Müşavir) Elektrik Mühendisi kadorumuz tarafından trafolu endüstriyel tesislerde Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu hizmetleri sunmaktayız. Bu bağlamda trafolu Yüksek Gerilim tesislerinde trafo genel bakımı, YG trafo işletmesi, yüksek gerilim trafo periyodik kontrolü, trafo planlı bakımı ve trafo testi, trafo yağ izolasyon ölçümü, trafo yağ tretmanı, kesici bakımı, ayrıcı bakımı, trafo sargı direnci testleri, trafo röle takibi, enerji yönetimi, enerji verimliliği projeleri ile birçok konuda, Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim konularında ilgili tesise katkı sağlayacak bakış açımızla teknik bilgi ve hizmet paylaşımı yapmaktayız. Yine bu hususta özellikle trafo ve Yüksek Gerilim kaynaklı İş Güvenliği tedbirleri ve yönetimi konusunda uzman İş Güvenliği Uzmanı Elektrik Mühendisi kadromuzla analiz edilerek sürekli raporlamalar yapılmaktadır. Yine iş güvenliği kapsamında endüstriyel tesislerde elektrik kaynaklı riskler ve risk analizi – risk değerlendirmesi çalışmaları tarafımızca hazırlanarak işletmelere teknik emniyet ve yasal mevzuatlar ışığında katkılar sağlanmaktadır. Trafo bakımı, trafo sargı testi, trafo topraklama ölçümü, kseici bakımı, ayırıcı bakımı, OG hücre testleri, kesici açma zaman testi, trafo yüksek gerilim koruma sistemleri, trafo iş güvenliği, smm hizmetleri, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, periyodik kontrol konularında uzman SMM Elektrik Mühendisi kadromuzdan daima teknik bilgi alabilirsiniz.

KUANTUM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK olarak, Bursa EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) kayıtlı, uzman ve tecrübeli SMM (Serbest Mühendis Müşavir) Elektrik Mühendisi personelimizle kocaeli il sınırları başta olmak üzere ilçeler ve yakın illlerde de İzmir İstanbul Kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğu, Orta Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetleri yapan firmalar arasında lider konumunu korumaktadır. EMO Elektrik Mühendisleri Odası 2018 yılı ücretlerine uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarımızla sizlere sunuyoruz. Müşavirlik sözeşmemiz kapsamında birçok elektrik tesisat kontrolleri, periyodik test, elektrik tesisat bakımı, trafo testleri, trafo servis hizmetleri ve özellikle 7/24 teknik destek imkanlarından yararlanabileceğiniz profesyonel ve güçlü Elektrik Mühendisi kadromuzla hizmet sunmaya devam ediyoruz..